Velmi oblíbeným produktem jsou v našem e-shopu mince se znamením Zvěrokruhu. Mince jsou vyrobeny z ryzího stříbra (999) o váze trojské unce (31,1 g). Nominální hodnota mince je 5 dolarů. Na jedné straně je zobrazeno konkrétní znamení zvěrokruhu - máme nyní k dispozici všech 12 znamení. Na druhé straně mince je portrét královny Alžběty II. , název státu, který mince vydává (Tokelau) a nominální hodnota. V dolní části mince je vyobrazen i národní symbol státu Tokelau a to "tulum", který slouží jako nádoba pro přepravu ulovených ryb.

Mince jsou nejen vyhledávaným dárkem, ale také investiční příležitostí, protože stříbro je kov, který je perfektním vodičem elektřiny a je velmi často používán v průmyslu. Používá se také jako vodič elektrického náboje v solárních panelech, jejichž prodeje, díky světové energetické krizi, velmi rychle stoupají a právě o stříbro pro fotovoltaické panely je obrovský zájem, především v Číně, která je největším dodavatelem panelů pro celý svět. Můžeme tak počítat, že cena stříbra v průběhu několika let vzroste a tím poroste i cena stříbrných mincí.

O mince se znamením zvěrokruhu mají zájem i sběratelé. Důvodem je, že tyto mince jsou oficiálním platidlem a také, že jsou vyráběny v omezeném nákladu, což dodává mincím na atraktivitě.

Mince, tak splňují vše, co se od takého produktu čeká. Vynikající investiční příležitost, sběratelsky cenný kus a krásný dárek.

Celý sortiment mincí se znamením Zvěrokruhu naleznete zde.