Společnost Goldene Adele s.r.o. je mladou společností, která spolupracuje s odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti jak v oblasti financí a investic, tak také v oblasti drahých kovů a to v celé škále - od zpracování až po prodej ve formě investičních produktů nebo šperků.

Více než 15 roků práce s drahými kovy umožnilo propojení společnosti s ověřenými dodavateli a rafinériemi. Společnost Goldene Adele s.r.o. pro vás nakupuje zlato i stříbro přímo u výrobců nebo jejich obchodních společností, kde prošla náročným auditem ověřující její kredibilitu a spolehlivost. Vy tak máte jistotu, že dostanete investiční slitky se správnou certifikací a v té nejvyšší ryzosti.

Známe úskalí i rizika spojená s prodejem vykoupeného zlata i stříbra ze sekundárního trhu, a proto jste u nás vždy prvním vlastníkem investičního slitku. Vykoupené slitky nebo mince znovu neprodáváme našim zákazníkům, ale prodáváme je do rafinérie k přepracování. Prodej pouze nových slitků s garantovaným původem a ryzostí si můžeme dovolit jen díky přímé vazbě na zpracovatele drahých kovů.

 

Investiční zlato to jsou skutečné peníze. Nakupujte je bezpečně s Goldene Adele s.r.o.